خانه / سیاست / باید قاطعانه در مقابل بدعهدی آمریکا ایستاد

باید قاطعانه در مقابل بدعهدی آمریکا ایستاد

امام جمعه صفاشهر گفت: از کمیته نظارت بر برجام انتظار داریم به صورت قاطع و فوری در مقابل نقض عهد آمریکا تصمیم لازم را اتخاذ کند.

به گزارش امیدفارس – شهرستان خرمبید : حجت‌الاسلام مهدی نقوی امام جمعه صفاشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه

گفت: احیای نماز جمعه از خدمات امام راحل(ره) است و امروز نمازجمعه به رسانه‌ای بزرگ تبدیل شده است که مردم با اطمینان خاطر مواضع نظام اسلامی و رهبری را از آن می‌شنوند.

 

وی افزود: به همین دلیل نمازجمعه مورد بغض دشمنان قراردارد و آن‌ها در تلاشند با روش‌های مختلف مردم را نسبت به این تریبون بدبین کنند.

حجت‌الاسلام نقوی تاکید کرد: وظیفه مردم در قبال نماز جمعه این است که با حضور پر شور خود نمازجمعه را گرامی بدارند و از این پایگاه هدایت و سنگر دفاع معنوی را محافظت کنند.

وی افزود: از افتخارات نماز جمعه همین بس که در این راه عظیم با اقتدا به اولین شهید محراب علی(ع) پنج شهید محراب تقدیم نظام اسلامی کرده است.

امام جمعه صفاشهر با اشاره به سخنانی که اخیرا درباره نمازجمعه گفته شد اظهار داشت: برخی می‌گویند نگران نماز جمعه هستند، نیازی نیست آن‌ها در این زمینه نگران باشند، بلکه نگرانی اصلی باید وضعیت معیشت مردم و اشتغال جوانان باشد.

وی با اشاره به تحریم های جدید و بی‌سابقه آمریکا علیه ایران گفت: عده‌ای در تلاشند این اقدامات آمریکا را با چشم پوشی نادیده بگیرند، اما همه ما می‌دانیم اگر از همان اول در مقابل نقض عهدهای آمریکا می‌ایستادیم این وضعیت پیش نمی آمد.

خطیب جمعه صفاشهر افزود: در حال حاضر نیز باید در مقابل بدعهدی آمریکا ایستاد و نباید اجازه داد که هر بار به بهانه‌ای با منافع ملت ایران و نظام اسلامی ما بازی کنند.

وی تصریح کرد: از کمیته نظارت بر برجام انتظار داریم به صورت قاطع و فوری در مقابل نقض عهد آمریکا تصمیم لازم را اتخاذ کند.

حجت‌الاسلام نقوی با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی گفت: این اتفاقات باعث تاسف و ناراحتی ملت مسلمان ایران شده است، حقیقتا دیدن و شنیدن این حوادث تلخ دل هر انسان آزاد مردی را به درد می آورد.

وی افزود: این حوادث به دنبال طرح یهودی سازی مسجدالاقصی وشهر قدس و هتک حرمت مسجدالاقصی انجام می‌شود و صهیونیست های خبیث به دنبال این هستند که شهر قدس را به طور کامل در اختیار یهودیان قرار دهند، به همین دلیل شاهدیم که حتی به مساجد هم بی‌حرمتی و بی‌احترامی شده است.

امام جمعه صفاشهر با تاکید بر لزوم واکنش قاطع ملت‌های مسلمان در برابر این جنایات ابراز کرد: مسلمانان باید هدف اصلی خود را که محو شدن غده سرطانی اسرائیل از روی زمین است با جدیت فریاد بزنند تا اسرائیل جنایتکار ببیند و بداند ملت‌های مسلمان همیشه از این اقدامات متنفر و منزجر هستند.

انتهای پیام/*

باید قاطعانه در مقابل بدعهدی آمریکا ایستاد

درباره ی saman

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *